Döntetlent játszott Oroszországban a válogatott

A magyar válogatott csoportmásodikként érkezett Moszkvába az eddig egy ponttal többet gyűjtő Oroszország elleni Nemzetek Ligája mérkőzésre, mögöttünk egy bulgáriai és egy szerbiai győzelemmel.

Az első félidőben egyik csapatnak sem volt kaput eltaláló lövése, a legnagyobb helyzet az oroszok előtt adódott a 46. percben. Az 54. percben Dibusz Dénestől volt szükség bravúrra, Artyom Dzjuba nagyjából 12 méterről érkező, megpattanó lövését védte a kapus. Az 58. percben óriási szerencsénk volt, Zsirkov beadását középre ütötte Dibusz, Ionov 12-ről a lécre bombázott, onnan a labda a gólvonal elé pattant. A vége 0-0.

A csoport állása:

nl

Az év legfontosabb meccse, ahol eldől, hogy kijutunk-e az Európa-bajnokságra, a Magyarország-Izland november 12-én lesz.